Kylie Minogue İstanbul Konseri 15 Haziran’da Küçük Çiftlik Park’ta

Kylie MinogueKylie Minogue İstanbul’da.

Dünyaca ünlü pop sanatçısı KüçükÇiftlik Park’ta muhteşem bir konser için geliyor! En son Kuruçeşme Arena’da verdiği konserle İstanbullu hayranlarını büyüleyen Avusturalyalı sanatçı bir kez daha yeri yerinden oynatacak!

Kylie Minogue ya da kısaca Kylie hiç şüphesiz kadın pop sanatçısı diyince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi. Yıllardır pop müziğin zirvesindeki yerinden hiç inmeyen sanatçı hem sesi hem seksiliği ile izleyenleri büyülüyor. 2014 Eylül’de başladığı turne ile 33 Avrupa ülkesinde vereceği konser takviminde Türkiye de var.

Evet yanlış duymadın, Kylie Minogue Kiss Me Once Tour kapsamında 16 Haziran’da İstanbul Küçük Çiftlik Park’ta!

Neighbours’un küçük Charlene Robinson’u bugün dünyanın en çok sevilen pop şarkıcılarından bir tanesi. ‘Can’t Get You Out of My Mind’ın yaratıcısı Kylie senin de favori sanatçılarından bir tanesiyse 2015 senin şanslı yılın! 

Kiss Me Once Tour’un dünya çapındaki başarısı Kylie’nin hala genç yeteneklere taş çıkardığı gözlerden kaçmadı. Yılların tecrübesinin bir yansıması olan sahne performansı, göz alıcı güzelliği ve muhteşem sesi ile dolu dolu bir Kylie Minogue konseri seni bekliyor. 1980’lerin başında ‘The Loco-Motion’ ile başlayan müzik serüveni boyunca zirveden hiç inmeyeni pop müziğin belirleyici isimlerinden Kylie bugün dünya çapında 68 milyondan fazla albüm sattı, sayısız ödüller kazandı ve müzik dünyasına adını altın harflerle yazdırdı.

Santa Baby, I Should Be So Lucky, Sexercise, Better the Devil, 2 Hearts, Kiss Me Once ve sayamadığımız daha pekçok Kylie hitini onunla birlikte söyle!

Tarih: 16 Haziran 2015, Salı

Saat: 19:00 – 21:00

Yer: Küçük Çiftlik Park